September 2015 archive

Metody motywacji

Szkolenie pracownika
Napisał: Fabrice Florin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czasami odnosimy wrażenie, iż pociąg, który bezustannie napędzał nas do działań, zboczył z toru, po którym powinien się poruszać. Utraciliśmy motywację, energię do dalszego rozwoju. Dociera do nas, że coś nie działa jak powinno, zazwyczaj nie wiemy jednak jak sprecyzować ten czynnik , a co więcej co zrobić by nastąpiła poprawa. W takich momentach, możliwości są dwie: albo męczyć się dalej, albo szukać pomocy wykwalifikowanych osób.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-30 16:22:25
Tagi: pracownicy, menedżer, techniki coachingowe

Już teraz pomyśl, które prezenty 220TAN wywołają uśmiech na twarzy Twoich najbliższych!

prezent
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Poszukujesz prezentów dla swoich bliskich? Nie wiesz co mogłoby im sprawić największą radość? Zastanów się, czym interesują się wszyscy członkowie Twojej rodziny, a na bank uda Ci się wyszukać coś niesamowitego!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-28 16:14:25
Tagi: muzyka, niespodzianka, pudełko, lornetka

Szkolenia ISO, szkolenie six sigma – sposób na poznanie nowych technik zarządzania jakością a także oszczędzania i zmniejszenia kosztów w firmie.

szkolenie
Napisał: Juhan Sonin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie jest oraz nieustannie tworzy się sporo nowych przedsiębiorstw. Często przydarza się, że zajmują się one zbieżną albo tą samą branżą, przez co muszą dbać o własną konkurencyjność. Dlatego też przyjmując do pracy swoich pracowników właściciele firm starają się, aby byli to specjaliści w swojej dyscyplinie by przynieśli firmie określone korzyści.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-28 15:59:26
Tagi: praca, Zarządzanie, branża, wykształcenie

Jaki jest audyt osobowy i jakie bywa jego przeznaczenie?

praca w biurze
Napisał: rikkiprince
Na podstawie: http://www.flickr.com
Audyt personalny to niezwykle dobra a także sprawdzona metoda, jaka zezwala dokonać oceny kompetencji i potencjału zawodowego pracowników. Audyt personalny zdoła być realizowany zarówno w związku do pojedynczych pracowników, jak także do większych grup.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-28 14:43:24
Tagi: rozwój, projekty, firma

Zarządzanie firmą - Czytaj więcej w artykule niżej!

analiza wymagań
Napisał: MSLGROUP Official
Na podstawie: http://www.flickr.com
Analiza nie powinna być tylko pasmem wywiadów, którego plonem będę setki stron zapisów z ankiet oraz zrealizowanych rozmów. Analiza wymagań, to znaczna praca, jakiej celem powinno być zrozumienie, a nie wyłącznie opisanie. Jaka jest różnica? Owocem analizy, a więc zrozumienia zjawiska (pracy przedsiębiorstwa itp.) będzie wzornik jej logiki działania (logika biznesowa), ten wzornik – poprawny – pozwala przypuszczać co nas czeka (analizowany jest na poprawność losowo wybranymi zdarzeniami w przedsiębiorstwie).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-28 11:43:24
Tagi: oprogramowanie, model, gry, wiedza, informacja

Czas na naukę języków! Jak znaleźć odpowiedni kurs językowy?

zajęcia w szkole językowej
Napisał: Kaplan International
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wybierając się na kurs językowy, należałoby nieco wcześniej dobrze zaznajomić się z programem zajęć i dowiedzieć się, czy lekcje rzeczywiście są prowadzone przez profesjonalną kadrę lektorów. W wypadku renomowanych szkół językowych z całą pewnością nie musimy martwić się o poziom nauczania, gdyż ich popularność najwyraźniej jest dowodem na zadowolenie niemalże wszystkich kursantów. Większą ostrożność powinniśmy zachować, wtedy gdy decydujemy się na lekcje w nowo powstałych szkołach, które posiadają podejrzanie małe ceny a także zadziwiająco elastyczny rozkład zajęć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-25 15:32:23
Tagi: szkoły, nauczyciele, zajęcia

Spotkanie na konferencjach, powszechne szkolenie lub wykład motywacyjny? Bardzo dobrze w Trójmieście, bardzo dobrze w Gdańsku.

Rynek w Gdańsku
Napisał: Thomas Quine
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na Pomorzu uznane jest, że Trójmiasto składa się z trzech miejsc, a każde z nich wzajemnie się dopełnia. W Gdyni się mieszka, w Sopocie baluje, a w Gdańsku pracuje. I to właśnie Gdańsk ściąga największą liczbę badaczy, a fascynująca umiejscowienie kusi przedsiębiorstwa i korporacje do robienia wyjazdów i warsztatów właśnie w tym nadmorskim miejscu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-24 15:14:23
Tagi: warsztaty, szkolenia, konferencje, Gdańsk

Jak jesteśmy w stanie wykorzystywać ulepszenie środka w firmie? Jak zrobić, ażeby na tym zyskać?

auto
Napisał: Ryan Gsell
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mając swoją firmę przedsiębiorcy są zmuszeni korzystać z różnorodnych składników, które odnoszą się do majątku trwałego. Budynki lub maszyny w trakcie ich normalnej eksploatacji najzwyczajniej ulegają zużyciu, więc co pewien czas wymagają napraw oraz remontów. Jest to niezbędne, by mogły zachować pełną sprawność przez jak najbardziej długi okres.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-24 13:12:24
Tagi: parametry, firma, podatek, przedsiębiorca

Rola języka angielskiego w naszym codziennym życiu, jakie są najskuteczniejsze sposoby jego nauczania dla dzieci i dorosłych.

rozmowa
Napisał: Sebastiaan ter Burg
Na podstawie: http://www.flickr.com
O tym, że bez odpowiedniej znajomości obcych języków trudno o znalezienie dobrej pracy, wiadomo nie od dzisiaj. Szczególnie język angielski ma tu duże znaczenie, gdyż stał się on międzynarodowym językiem biznesu i nauki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-22 12:21:24
Tagi: nauka, ceny, restauracja, firma, Lektor

Z jakiego powodu tak dużo osób wybiera się na szkolenie z przedmedycznej pomocy?

kurs
Napisał: Joe Loong
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mając na uwadze, jak wiele osób w ciągu roku ulega wypadkom drogowym lub potrzebuje pomocy w skutek urazów łatwo uświadomić sobie, jak potężne znaczenie może mieć przedmedyczna pomoc. Projekty edukacyjne promowane w zakładach pracy, szkołach średnich, a nawet przedszkolach uczą nas jak ratować potrzebujących- jednak, czy to jest wystarczające?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-22 11:26:24
Tagi: szkolenia, kursy, wypadki, życie

Warto wykupić wejściówki na festiwal fajerwerków Stadion Narodowy

Stadion Narodowy w Warszawie
Napisał: Liwnik
Na podstawie: http://www.flickr.com
Często, żeby umilić sobie codzienne działanie, staramy się pójść na różnorakie atrakcje oraz zdarzenia, dzięki którym będziemy mieli szansę chociaż na moment odłączyć się od naszego zwyczajnego funkcjonowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-15 14:19:21
Tagi: bilety, muzyką, zawody sportowe, bezpłatne

Fizjoterapia jako zajęcie z przyszłością

Fizjoterapia
Napisał: D'Arcy Norman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Fizjoterapeuta to profesja przyszłości. W czasach, kiedy społeczeństwo się starzeje, zapotrzebowanie na usługi odnawiające bez ustanku rośnie. Fizjoterapia to nie wyłącznie rechabilitacja chorych. W obecnych czasach, kiedy niektórzy przebywają w pracy po kilkanaście godzin na dobę, niekiedy zbawienna jest fizjoterapia, żeby podtrzymać ciało w dobrej kondycji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-14 15:54:22
Tagi: masaż, ciało, praktyki, Leczenie, kursy, klinika

Atrakcyjne oraz ciekawe kursy języków obcych w kraju oraz za granicą

angielski
Napisał: University of the Fraser Valley
Na podstawie: http://www.flickr.com
Języki obce to teraz klucz do popularności. O tej prostej prawdzie wie teraz prawie każda osoba. Pracodawcy zwykle wymagają znajomości wielu języków. Posługiwanie się wieloma językami świadczy obecnie o inteligencji. Popularność nauczania języków obcych w znaczący sposób przekłada się na mnogość rozlicznych atrakcyjnych szkoleń oferowanych obecnie przez ogromną ilość rozmaitych firm.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-11 12:53:20
Tagi: kurs, język, szkoła

Studiowanie prawa nie dla wszystkich - odpowiedzialna praca absolwenta prawa

Adwokaci
Napisał: Gage Skidmore
Na podstawie: http://www.flickr.com
Praca prawnika to niełatwy zawód. Wiąże się ona z ciężką pracą w trakcie studiowania, ale później zagwarantuje nam wysokie zarobki i z pewnością ciekawe sprawy do rozwikłania. Wybierając studia dobrze jest zastanowić się czy prawo to najlepszy dla nas kierunek. Osoby pragnące studiować na prawie, pragnące w przyszłości pracować przykładowo jako adwokat, powinny charakteryzować się wytrzymałością i asertywnością w trakcie wykonywania pracy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-11 12:06:20
Tagi: prawo, rozwody, Radca, sprawy

Szkoły językowe konkurują w tworzeniu atrakcyjnych ofert, aby utrzymać dotychczasowych i pozyskać nowych kursantów

nauka języka
Napisał: Department of Foreign Affairs and Trade
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z uczeniem się języków obcych jest jak z nauką gry na skrzypcach - trzeba dużo się napracować, cechować się anielską cierpliwością, a z mozołem osiągnięte rezultaty bardzo szybko idą w zapomnienie, jeśli tylko zaprzestaje się ćwiczyć zdobyte umiejętności. Dlatego chłopczyk, który uczył się w dzieciństwie w szkole muzycznej bądź językowej, a potem już więcej nie miał w ręce klarnetu i nie posługiwał się na co dzień językiem niemieckim, ten jako dojrzały dżentelmen musi zacząć edukację prawie od zera, oczywiście, o ile wymaga tego dana sytuacja życiowa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-11 10:54:20
Tagi: ceny, szkoły, języki, szkoły muzyczne

Poszukujemy odpowiedniej podstawówki dla własnego dziecka

szkoła podstawowa
Napisał: US Department of Education
Na podstawie: http://www.flickr.com
Szkoła podstawowa to tak naprawdę nic nadzwyczajnego - no przynajmniej jeżeli w rachubę wchodzi jej wybór. Przecież w akurat Polsce funkcjonuje rejonizacja, a więc dzieci z jednego osiedla idą do jednej szkoły. To bardzo wygodne, bo dzieci mają dosyć krótką drogę do szkoły. Jednak czy w każdym przypadku najbliższa podstawówka jest najbardziej wskazaną opcją?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-10 13:48:19
Tagi: nauka, dzieci, szkoły, szkoła, nauczyciele

Szkolenia menadżerskie - bardzo dobry sposób na podniesienie kwalifikacji menadżerów, co umożliwia sprawne działanie firmy

szkolenie
Napisał: Waag Society
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pragnąc zagwarantować sobie odpowiednie funkcjonowanie firmy oparte na imponujących kwalifikacjach pracowników, a w szczególności menadżerów powinniśmy skorzystać z interesujących szkoleń. Bogaty program pozwala menadżerom pogłębiać umiejętności niezbędne dla przełożonego jak również poprawiają ich pewność siebie. Bez wątpienia warto skorzystać z możliwości, jakie niosą za sobą menadżerskie szkolenia, jakie najlepiej odbyć we Wrocławiu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-10 09:39:20
Tagi: firma, pracownicy, kadra

Czy wiesz, które ważne deklaracje powinieneś wypełnić? To rzeczywiście bardzo ważne sprawy!

protokół
Napisał: 24oranges.nl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Prowadzenie działalności biznesowej wiąże się z wymogiem wypełniania przeróżnych dokumentów i deklaracji, które należy przedstawiać przed różnymi urzędami. Każdy przedsiębiorca powinien okazać się zorientowany, które deklaracje w jakiej sytuacji powinien przedkładać. W wypadku, gdy człowiek czuje się zagubiony w gąszczu tych wszystkich papierów, ma możliwość poprosić o wskazówki biuro księgowe, jakie udzieli odpowiednich porad.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-09 13:32:19
Tagi: VAT, firma, podatek, akt

Gry symulacyjne okazują się być pomocne w rozwoju

gra symulacyjna
Napisał: Digital Game Museum
Na podstawie: http://www.flickr.com
Twórcze rozwiązywanie problemów jest naprawdę ważne. To jak porazimy sobie z różnorakimi przeciwnościami losu, posiada bardzo spory wpływ na to, jakie to nasze życie jest i czy spoglądamy na nie w sposób optymistyczny, czy mimo wszystko negatywny. Dlatego właśnie należy pracować nad tym, żeby cechowało nas twórcze rozwiązywanie problemów, bo wtedy najmniejszy kłopot nie okaże się dla nas zbyt ciężki do rozwiązania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-09 11:23:22
Tagi: gry, szef, życie zawodowe

Jeśli uwielbiasz świat medialny, bądź chcesz zostać w przyszłości specjalistą z dziedziny polityki i właśnie wybierasz się na studia – warto zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat kierunków humanistycznych.

studia
Napisał: Universität Salzburg (PR)
Na podstawie: http://www.flickr.com
System uczelni i edukacji w Polsce zdobywa własne apogeum. Pojawia się dużo możliwości. Dzisiaj uczelnia policealna i studia, to nie wyłącznie Uniwersytet i Akademie. Dzisiaj szkolnictwo idzie znacznie naprzód. Rozpoczęło aktywność sporo szkół niepublicznych. Edukacja stała się udokumentowaną gałęzią usług. Ktokolwiek pośród Nas, posiada sposobność poszerzać swoje predyspozycje i zdolności.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 16:04:18
Tagi: studia, akademia, Uczelnie, dyscypliny

Studiowanie, najpiękniejszy okres w życiu - jakie kierunek wybrać?

sala wykładowa
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Wybieranie odpowiednich studiów nie jest prostym zadaniem. Tym bardziej kiedy jesteśmy młodzi i nie bardzo wiemy co chcemy robić w swoim życiu. Często dobrze jest spytać studiujących kolegów i znajomych jakie są ich studia a także czy są z wyboru zadowoleni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 15:46:19
Tagi: nauka, absolwenci, studia, kierunki

Nauczanie konwersacji w języku włoskim - gdzie poszukiwać propozycji?

kurs językowy
Napisał: Moose
Na podstawie: http://www.moose.pl
Egzystujemy w czasach, gdy znajomość języków obcych jest nieodzowna. Najmłodsi już w przedszkolu zaczynają nauczanie się języków przez zabawę, naukę piosenek. W trakcie edukacji szkolnej nauka języka obcego nie jest dziecku obca.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 11:52:22
Tagi: praca, umysł, Gramatyka, lektorzy

Z jakiego powodu należy się uczyć obcych języków, jak wybrać dobry kurs angielskiego.

szkoła językowa
Napisał: Kaplan International
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wielu ludzi zapewne pamięta nudne marudzenie rodziców, aby wziąć się za naukę obcych języków, bo im się to kiedyś w życiu może przydać. Ci, którzy wzięli to sobie do serca i wzięli się za naukę, zapewne teraz dziękują za te słowa, a ci, którym się nie chciało, być może obecnie narzekają na swoje kiedyś podjęte decyzje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 09:56:22
Tagi: rodzice, szkoły, angielski, kursanci

Jak zdobyć tytuł magistra

uniwersytet wrocławski
Napisał: Ashley Van Haeften
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy człowiek wypatruje w życiu osobistej drogi. Prawidłowo jest, kiedy kierunek studiów był adekwatny z zainteresowaniami, również tym, czego oczekuje rynek pracy. Nie warto więc wybierać kierunku studiów ze względu na przeważającą modę, bądź dlatego, że znajomi też tam się wybierają. Warto przeanalizować za i przeciw w przypadku doboru danego kierunku, również skonfrontować to z osobistymi zamiłowaniami i zainteresowaniami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-07 15:21:18
Tagi: moda, rynek pracy, magister, wyższe wykształcenie

Sala konferencyjna legnica może podarować wiele udogodnień

Sala szkoleniowa
Napisał: University of the Fraser Valley
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sala szkoleniowa kraków ma szansę pomieścić dużo osób. Kiedy chcemy zorganizować szkolenie, to musimy mieć gwarancję, że znajdziemy do tego idealną salę. Taką w której będzie dostatecznie wiele przestrzeni, dużo sprzętu multimedialnego, za pomocą którego łatwiej będzie przekazać i przyswoić wszystkie dane, a dodatkowo takiej, gdzie otoczenie również będzie sprzyjało przyswajaniu nowej wiedzy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-07 13:18:18
Tagi: kurs, konferencje, szkolenie, sala

Jakim sposobem wyszukać bardzo dobrą szkołę językową?

nauka
Napisał: U.S. Army Corps of Engineers
Na podstawie: http://www.flickr.com
Świat który nas otacza bezustannie się przekształca i wznosi przed ludźmi coraz wyższe wymagania. Ludzie którzy pragną coś osiągnąć, winni pracować nad sobą, kształtować się i ciągle się uczyć. Aktualnie bardzo potrzebna staje się znajomość języków obcych w jakiejkolwiek dziedzinie życia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-07 11:15:20
Tagi: nauka, praca, szkolenia, języki