September 2015 archive

Metody motywacji

Szkolenie pracownika
Napisał: Fabrice Florin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niekiedy mamy poczucie, że pociąg, który nieustannie napędzał nas do działań, zboczył z toru, po którym zwykle jechał. Utraciliśmy motywację, energię do dalszego rozwoju. Zauważamy, że coś szwankuje, na ogół nie mamy pojęcia jak określić ten czynnik , a co więcej co zrobić by nastąpiła poprawa. W takich sytuacjach, możliwości są dwie: albo męczyć się dalej, albo skorzystać z rad wykwalifikowanych osób.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-30 16:22:25
Tagi: pracownicy, menedżer, techniki coachingowe

Już teraz pomyśl, które prezenty 220TAN wywołają uśmiech na twarzy Twoich najbliższych!

prezent
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Poszukujesz prezentów dla swoich bliskich? Nie wiesz co mogłoby im sprawić największą radość? Zastanów się, czym interesują się wszyscy członkowie Twojej rodziny, a na bank uda Ci się wyszukać coś niesamowitego!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-28 16:14:25
Tagi: muzyka, niespodzianka, pudełko, lornetka

Szkolenia ISO, szkolenie six sigma – sposób na poznanie nowych technik zarządzania jakością a także oszczędzania i zmniejszenia kosztów w firmie.

szkolenie
Napisał: Juhan Sonin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie jest i nieustannie powstaje wiele nowych zakładów. Często zdarza się, że trudnią się one zbieżną lub tą samą branżą, przez co muszą dbać o własną konkurencyjność. Toteż zatrudniając swoich pracowników przedsiębiorcy starają się, aby byli to specjaliści w swojej dyscyplinie by przynieśli przedsiębiorstwu konkretne korzyści.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-28 15:59:26
Tagi: praca, Zarządzanie, branża, wykształcenie

Jaki jest audyt osobowy i jakie bywa jego przeznaczenie?

praca w biurze
Napisał: rikkiprince
Na podstawie: http://www.flickr.com
Audyt personalny to nadzwyczaj dobra a także sprawdzona metoda, jaka pozwala dokonać oceny kompetencji i potencjału zawodowego pracowników. Audyt personalny może być realizowany zarówno w związku do pojedynczych pracowników, jak także do większych grup.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-28 14:43:24
Tagi: firma, rozwój, projekty

Zarządzanie firmą - Czytaj więcej w artykule niżej!

analiza wymagań
Napisał: MSLGROUP Official
Na podstawie: http://www.flickr.com
Analiza nie powinna być wyłącznie pasmem wywiadów, jakiego produktem będę setki stron notacji z ankiet oraz zrealizowanych rozmów. Analiza wymagań, to wielka praca, której celem powinno być zrozumienie, a nie wyłącznie opisanie. Jaka jest różnica? Owocem analizy, zatem poznania zjawiska (pracy firmy itp.) jest model jej logiki działania (logika biznesowa), tenże model – poprawny – pozwala przewidywać co nas czeka (badany jest na poprawność losowo wybranymi zdarzeniami w firmie).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-28 11:43:24
Tagi: gry, oprogramowanie, model, wiedza, informacja

Czas na naukę języków! Jak znaleźć odpowiedni kurs językowy?

zajęcia w szkole językowej
Napisał: Kaplan International
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wybierając się na kurs językowy, należałoby wcześniej skrupulatnie zapoznać się z programem zajęć i przekonać się, czy lekcje rzeczywiście są prowadzone przez profesjonalną kadrę lektorów. W przypadku znanych szkół językowych z całą pewnością nie musimy obawiać się o poziom nauczania, gdyż ich popularność najwyraźniej jest dowodem na zadowolenie wszystkich kursantów. Dużą ostrożność powinniśmy zachować, podczas gdy wybieramy lekcje w nowo utworzonych szkołach, które proponują niepokojąco niskie ceny a także zadziwiająco elastyczny rozkład zajęć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-25 15:32:23
Tagi: szkoły, nauczyciele, zajęcia

Spotkanie na konferencjach, powszechne szkolenie lub wykład motywacyjny? Bardzo dobrze w Trójmieście, bardzo dobrze w Gdańsku.

Rynek w Gdańsku
Napisał: Thomas Quine
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na Pomorzu uznane jest, że Trójmiasto dzieli się na trzy miejsc, a każde z nich nawzajem się uzupełnia. W Gdyni się mieszka, w Sopocie imprezuje, a w Gdańsku pracuje. I to właśnie Gdańsk ściąga największą liczbę ekspertów, a fascynująca umiejscowienie kusi korporacje i firmy do robienia szkoleń i warsztatów właśnie w tym nadmorskim mieście.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-24 15:14:23
Tagi: szkolenia, konferencje, warsztaty, Gdańsk

Jak jesteśmy w stanie wykorzystywać ulepszenie środka w firmie? Jak zrobić, ażeby na tym zyskać?

auto
Napisał: Ryan Gsell
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mając swoją firmę przedsiębiorcy są zmuszeni korzystać z różnorodnych składników, które odnoszą się do majątku trwałego. Budynki lub maszyny w czasie ich zwyczajniej eksploatacji najzwyczajniej ulegają zużyciu, więc co jakiś czas wymagają napraw oraz remontów. Jest to nieodzowne, by zachowały całkowitą sprawność przez jak najbardziej długi czas.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-24 13:12:24
Tagi: firma, podatek, parametry, przedsiębiorca

Rola języka angielskiego w naszym codziennym życiu, jakie są najskuteczniejsze sposoby jego nauczania dla dzieci i dorosłych.

rozmowa
Napisał: Sebastiaan ter Burg
Na podstawie: http://www.flickr.com
O tym, że bez dobrej znajomości obcych języków ciężko o znalezienie ciekawej pracy, od dawna jest wiadomo. Szczególnie język angielski ma tu duże znaczenie, bowiem stał się on międzynarodowym językiem biznesu i nauki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-22 12:21:24
Tagi: nauka, firma, ceny, restauracja, Lektor

Z jakiego powodu tak dużo osób wybiera się na szkolenie z przedmedycznej pomocy?

kurs
Napisał: Joe Loong
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mając na uwadze, jak mnóstwo osób dziennie ulega wypadkom drogowym lub potrzebuje wsparcia w skutek urazów łatwo uświadomić sobie, jak potężne znaczenie ma pierwsza pomoc. Projekty edukacyjne proponowane w zakładach pracy, szkołach średnich, a także przedszkolach uczą nas w jaki sposób pomagać potrzebującym- jednak, czy to wystarczy?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-22 11:26:24
Tagi: szkolenia, kursy, wypadki, życie

Warto wykupić wejściówki na festiwal fajerwerków Stadion Narodowy

Stadion Narodowy w Warszawie
Napisał: Liwnik
Na podstawie: http://www.flickr.com
Często, aby umilić sobie codzienne działanie, staramy się pójść na różne atrakcje oraz zdarzenia, dzięki którym będziemy mogli choć na moment oderwać się od naszego zwyczajnego funkcjonowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-15 14:19:21
Tagi: bilety, muzyką, zawody sportowe, bezpłatne

Fizjoterapia jako zajęcie z przyszłością

Fizjoterapia
Napisał: D'Arcy Norman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Fizjoterapeuta to fach przyszłości. W czasach, gdy ludność się starzeje, zapotrzebowanie na usługi usprawniające bezustannie rośnie. Fizjoterapia to nie tylko rechabilitacja chorych. W dzisiejszych czasach, gdy niektórzy przebywają w pracy po wiele godzin na dobę, czasami konieczna jest fizjoterapia, by podtrzymać ciało w odpowiedniej kondycji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-14 15:54:22
Tagi: kursy, masaż, ciało, praktyki, Leczenie, klinika

Atrakcyjne oraz ciekawe kursy języków obcych w kraju oraz za granicą

angielski
Napisał: University of the Fraser Valley
Na podstawie: http://www.flickr.com
Języki obce to teraz klucz do popularności. O tejże prostej prawdzie wie obecnie niemal każda osoba. Szefowie zazwyczaj wymagają znajomości wielu języków. Posługiwanie się kilkoma językami świadczy dziś o inteligencji. Popularność nauczania języków obcych w znaczny sposób przekłada się na wielość rozlicznych intrygujących zajęć proponowanych dziś przez niespotykaną ilość rozmaitych firm.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-11 12:53:20
Tagi: kurs, szkoła, język

Studiowanie prawa nie dla wszystkich - odpowiedzialna praca absolwenta prawa

Adwokaci
Napisał: Gage Skidmore
Na podstawie: http://www.flickr.com
Praca prawnika to niełatwy zawód. Wiąże się ona z ciężką pracą w trakcie studiowania, ale później zagwarantuje nam wysokie zarobki i z pewnością ciekawe sprawy do rozwikłania. Wybierając studia dobrze jest zastanowić się czy prawo to najlepszy dla nas kierunek. Osoby pragnące studiować na prawie, pragnące w przyszłości pracować przykładowo jako adwokat, powinny charakteryzować się wytrzymałością i asertywnością w trakcie wykonywania pracy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-11 12:06:20
Tagi: prawo, rozwody, Radca, sprawy

Szkoły językowe konkurują w tworzeniu atrakcyjnych ofert, aby utrzymać dotychczasowych i pozyskać nowych kursantów

nauka języka
Napisał: Department of Foreign Affairs and Trade
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z uczeniem się języków obcych jest jak z nauką gry na skrzypcach - trzeba dużo się napracować, cechować się anielską cierpliwością, a z mozołem osiągnięte rezultaty bardzo szybko idą w zapomnienie, jeśli tylko zaprzestaje się ćwiczyć zdobyte umiejętności. Dlatego chłopczyk, który uczył się w dzieciństwie w szkole muzycznej bądź językowej, a potem już więcej nie miał w ręce klarnetu i nie posługiwał się na co dzień językiem niemieckim, ten jako dojrzały dżentelmen musi zacząć edukację prawie od zera, oczywiście, o ile wymaga tego dana sytuacja życiowa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-11 10:54:20
Tagi: języki, szkoły, ceny, szkoły muzyczne

Poszukujemy odpowiedniej podstawówki dla własnego dziecka

szkoła podstawowa
Napisał: US Department of Education
Na podstawie: http://www.flickr.com
Szkoła podstawowa to tak naprawdę nic wielkiego - no przynajmniej jeśli w rachubę wchodzi jej wybór. Przecież w naszym kraju działa rejonizacja, a więc dzieci z jednego osiedla mieszkaniowego uczęszczają do tej samej placówki. To bardzo wygodne, ponieważ dzieci mają względnie krótką trasę do własnej szkoły. Jednak czy zawsze najbliższa podstawówka jest najlepszą opcją?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-10 13:48:19
Tagi: nauka, szkoły, dzieci, szkoła, nauczyciele

Szkolenia menadżerskie - bardzo dobry sposób na podniesienie kwalifikacji menadżerów, co umożliwia sprawne działanie firmy

szkolenie
Napisał: Waag Society
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chcąc zagwarantować sobie odpowiednie funkcjonowanie firmy bazujące na imponujących kwalifikacjach pracowników, a w szczególności menadżerów warto skorzystać z zaawansowanych szkoleń. Bogaty program pozwala menadżerom rozwijać umiejętności przydatne dla przełożonego a także poprawiają ich pewność siebie. Bez wątpienia warto skorzystać z możliwości, jakie niosą za sobą menadżerskie szkolenia, które najlepiej odbyć we Wrocławiu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-10 09:39:20
Tagi: pracownicy, firma, kadra

Czy wiesz, które ważne deklaracje powinieneś wypełnić? To rzeczywiście bardzo ważne sprawy!

protokół
Napisał: 24oranges.nl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Uruchomienie działalności gospodarczej łączy się z koniecznością złożenia różnych akt oraz deklaracji, jakie trzeba przedstawić przed wieloma instytucjami. Każdy przedsiębiorca musi okazać się zorientowany, które dokumenty w której sytuacji trzeba przedkładać. W wypadku, jeśli człowiek czuje się zagubiony w gąszczu tych różnych akt, może poprosić o pomoc biuro księgowe, które udzieli odpowiednich porad.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-09 13:32:19
Tagi: VAT, firma, podatek, akt

Gry symulacyjne okazują się być pomocne w rozwoju

gra symulacyjna
Napisał: Digital Game Museum
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zarządzanie zadaniami ma okazję nam usprawnić funkcjonowanie. To jak porazimy sobie z przeróżnymi przeciwnościami losu, posiada bardzo wielki wpływ na to, jakie to nasze życie okazuje się być i czy patrzymy na nie w sposób radosny, czy raczej negatywny. Przez to właśnie warto popracować nad tym, żeby charakteryzowało nas twórcze rozwiązywanie problemów, ponieważ wtedy żaden trud nie okaże się dla nas zbyt trudny do usunięcia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-09 11:23:22
Tagi: gry, szef, życie zawodowe

Jeśli uwielbiasz świat medialny, bądź chcesz zostać w przyszłości specjalistą z dziedziny polityki i właśnie wybierasz się na studia – warto zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat kierunków humanistycznych.

studia
Napisał: Universität Salzburg (PR)
Na podstawie: http://www.flickr.com
System uczelni i nauki w Polsce osiąga własne maximum. Ujawnia się dużo udogodnień. Dzisiaj szkoła wyższa i studia, to nie wyłącznie Uniwersytet i Akademia. Dzisiaj system edukacyjny idzie znacząco do przodu. Zaczęło działalność wiele placówek niepublicznych. Edukacja zostala udokumentowaną gałęzią usług. Ktokolwiek pośród Nas, ma możliwość rozszerzać własne ścieżki zawodowe i kwalifikacje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 16:04:18
Tagi: studia, akademia, Uczelnie, dyscypliny

Studiowanie, najpiękniejszy okres w życiu - jakie kierunek wybrać?

sala wykładowa
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Wybieranie odpowiednich studiów nie jest prostym zadaniem. Tym bardziej kiedy jesteśmy młodymi ludźmi i nie bardzo wiemy co pragniemy robić w swoim życiu. Często warto zapytać studiujących kolegów i koleżanki jakie są ich studia a także czy są z nich zadowoleni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 15:46:19
Tagi: nauka, studia, absolwenci, kierunki

Nauczanie konwersacji w języku włoskim - gdzie poszukiwać propozycji?

kurs językowy
Napisał: Moose
Na podstawie: http://www.moose.pl
Egzystujemy w czasach, gdy znajomość języków obcych jest konieczna. Dzieci już w przedszkolu zaczynają nauczanie się języków przez zabawę, naukę piosenek. W trakcie edukacji szkolnej nauka języka nie jest maluchowi obca.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 11:52:22
Tagi: praca, umysł, Gramatyka, lektorzy

Z jakiego powodu należy się uczyć obcych języków, jak wybrać dobry kurs angielskiego.

szkoła językowa
Napisał: Kaplan International
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiele osób z pewnością pamięta marudzenia rodziców, żeby się uczyli obcych języków, bo im się to może w życiu kiedyś przydać. Ci, którzy wzięli to sobie do serca i wzięli się za naukę, z pewnością teraz dziękują za to marudzenie, a ci, którym się nie chciało, być może obecnie marudzą na swoje podjęte dawno decyzje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 09:56:22
Tagi: rodzice, szkoły, angielski, kursanci

Jak zdobyć tytuł magistra

uniwersytet wrocławski
Napisał: Ashley Van Haeften
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy człowiek wypatruje w życiu osobistej drogi. Prawidłowo jest, kiedy charakter studiów był zgodny z zamiłowaniami, także tym, czego wyczekuje rynek pracy. Nie należy więc wybierać kierunku studiów ze względu na przeważającą modę, czy dlatego, że znajomi także tam się wybierają. Wskazane jest przeanalizować za i przeciw w wypadku wyboru danego kierunku, także zestawić to z indywidualnymi upodobaniami i zainteresowaniami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-07 15:21:18
Tagi: moda, rynek pracy, magister, wyższe wykształcenie

Sala konferencyjna legnica może podarować wiele udogodnień

Sala szkoleniowa
Napisał: University of the Fraser Valley
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sala szkoleniowa kraków przeważnie okazuje się być rezerwowana. Jeżeli pragniemy zorganizować szkolenie, to powinniśmy mieć pewność, że wyszukamy do tego odpowiednią salę. Taką w której będzie odpowiednio wiele miejsca, wiele sprzętu multimedialnego, dzięki któremu łatwiej będzie pokazać oraz przyswoić wszystkie informacje, a w dodatku takiej, gdzie otoczenie też będzie sprzyjało zdobywaniu najnowszej wiedzy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-07 13:18:18
Tagi: szkolenie, kurs, konferencje, sala

Jakim sposobem wyszukać bardzo dobrą szkołę językową?

nauka
Napisał: U.S. Army Corps of Engineers
Na podstawie: http://www.flickr.com
Świat który nas otacza bezustannie się przekształca i wznosi przed ludźmi coraz wyższe wymagania. Ludzie którzy pragną coś osiągnąć, winni pracować nad sobą, kształtować się i ciągle się uczyć. Aktualnie bardzo potrzebna staje się znajomość języków obcych w jakiejkolwiek dziedzinie życia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-07 11:15:20
Tagi: nauka, praca, szkolenia, języki