September 2015 archive

Metody motywacji

Szkolenie pracownika
Napisał: Fabrice Florin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czasami mamy poczucie, iż pociąg, który bezustannie napędzał nas do działań, zboczył z toru, po którym zwykle jechał. Straciliśmy motywację, energię do dalszego rozwoju. Dociera do nas, że coś szwankuje, często nie mamy pojęcia jak określić ten czynnik oraz jak go naprawić. W takich chwilach, możliwości są dwie: albo nie robić nic, albo szukać pomocy specjalisty.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-30 16:22:25
Tagi: pracownicy, menedżer, techniki coachingowe

Już teraz pomyśl, które prezenty 220TAN wywołają uśmiech na twarzy Twoich najbliższych!

prezent
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Poszukujesz prezentów dla swoich bliskich? Nie wiesz co mogłoby im sprawić największą radość? Zastanów się, czym interesują się wszyscy członkowie Twojej rodziny, a na bank uda Ci się wyszukać coś niesamowitego!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-28 16:14:25
Tagi: muzyka, niespodzianka, pudełko, lornetka

Szkolenia ISO, szkolenie six sigma – sposób na poznanie nowych technik zarządzania jakością a także oszczędzania i zmniejszenia kosztów w firmie.

szkolenie
Napisał: Juhan Sonin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aktualnie istnieje oraz nieustannie powstaje sporo nowych przedsiębiorstw. Często zdarza się, że trudnią się one podobną bądź tą samą branżą, przez co muszą dbać o swoją konkurencyjność. Dlatego też przyjmując do pracy swoich pracowników właściciele firm starają się, by byli to specjaliści w swojej branży by przynieśli zakładowi określone korzyści.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-28 15:59:26
Tagi: praca, Zarządzanie, branża, wykształcenie

Jaki jest audyt osobowy i jakie bywa jego przeznaczenie?

praca w biurze
Napisał: rikkiprince
Na podstawie: http://www.flickr.com
Audyt personalny to bardzo dobra oraz sprawdzona metoda, jaka pozwala dokonać oceny kompetencji oraz potencjału zawodowego pracowników. Audyt personalny może być wykonywany zarówno w związku do pojedynczych pracowników, jak również do większych grup.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-28 14:43:24
Tagi: rozwój, projekty, firma

Zarządzanie firmą - Czytaj więcej w artykule niżej!

analiza wymagań
Napisał: MSLGROUP Official
Na podstawie: http://www.flickr.com
Analiza nie powinna być tylko pasmem wywiadów, którego plonem będę setki stron zapisów z ankiet oraz zrealizowanych rozmów. Analiza wymagań, to znaczna praca, jakiej celem powinno być zrozumienie, a nie wyłącznie opisanie. Jaka jest różnica? Owocem analizy, a więc zrozumienia zjawiska (pracy przedsiębiorstwa itp.) będzie wzornik jej logiki działania (logika biznesowa), ten wzornik – poprawny – pozwala przypuszczać co nas czeka (analizowany jest na poprawność losowo wybranymi zdarzeniami w przedsiębiorstwie).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-28 11:43:24
Tagi: oprogramowanie, model, gry, wiedza, informacja

Czas na naukę języków! Jak znaleźć odpowiedni kurs językowy?

zajęcia w szkole językowej
Napisał: Kaplan International
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wybierając się na kurs językowy, trzeba nieco wcześniej dokładnie zaznajomić się z programem zajęć i przekonać się, czy lekcje rzeczywiście są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę lektorów. W wypadku renomowanych szkół językowych zdecydowanie nie musimy martwić się o poziom nauczania, ponieważ ich popularność najczęściej jest dowodem na zadowolenie wszystkich kursantów. Znaczną ostrożność powinniśmy zachować, wtedy gdy wybieramy lekcje w nowo powstałych szkołach, które posiadają podejrzanie niskie ceny a także zadziwiająco elastyczny rozkład zajęć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-25 15:32:23
Tagi: szkoły, nauczyciele, zajęcia

Spotkanie na konferencjach, powszechne szkolenie lub wykład motywacyjny? Bardzo dobrze w Trójmieście, bardzo dobrze w Gdańsku.

Rynek w Gdańsku
Napisał: Thomas Quine
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na Pomorzu uznane jest, że Trójmiasto składa się z trzech miejsc, a każde z nich wzajemnie się dopełnia. W Gdyni się mieszka, w Sopocie szaleje, a w Gdańsku haruje. I to właśnie Gdańsk ściąga największą liczbę badaczy, a atrakcyjna lokalizacja kusi korporacje i korporacje do przygotowywania warsztatów i wyjazdów właśnie w tym nadmorskim miejscu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-24 15:14:23
Tagi: warsztaty, szkolenia, konferencje, Gdańsk

Jak jesteśmy w stanie wykorzystywać ulepszenie środka w firmie? Jak zrobić, ażeby na tym zyskać?

auto
Napisał: Ryan Gsell
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mając swoją działalność gospodarczą przedsiębiorcy muszą wykorzystywać różnorodne składniki, które odnoszą się do majątku trwałego. Budynki czy maszyny w czasie ich zwyczajniej eksploatacji po prostu ulegają zużyciu, więc co jakiś czas wymagają napraw oraz remontów. Jest to obowiązkowe, aby zachowały całkowitą sprawność przez jak najbardziej długi okres.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-24 13:12:24
Tagi: parametry, firma, podatek, przedsiębiorca

Rola języka angielskiego w naszym codziennym życiu, jakie są najskuteczniejsze sposoby jego nauczania dla dzieci i dorosłych.

rozmowa
Napisał: Sebastiaan ter Burg
Na podstawie: http://www.flickr.com
O tym, że bez odpowiedniej znajomości obcych języków trudno o dostanie ciekawej pracy, wiadomo nie od dzisiaj. W szczególności angielski jest tu niezwykle istotny, bowiem stał się on międzynarodowym standardem biznesu i nauki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-22 12:21:24
Tagi: nauka, ceny, restauracja, firma, Lektor

Z jakiego powodu tak dużo osób wybiera się na szkolenie z przedmedycznej pomocy?

kurs
Napisał: Joe Loong
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mając na uwadze, jak wiele osób w ciągu roku ulega wypadkom drogowym lub potrzebuje wsparcia w skutek urazów łatwo uświadomić sobie, jak kolosalne znaczenie może mieć pierwsza pomoc. Akcje edukacyjne organizowane w zakładach pracy, szkołach wyższych, a nawet przedszkolach uczą nas w jaki sposób pomagać potrzebującym- jednak, czy to jest wystarczające?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-22 11:26:24
Tagi: szkolenia, kursy, wypadki, życie

Warto wykupić wejściówki na festiwal fajerwerków Stadion Narodowy

Stadion Narodowy w Warszawie
Napisał: Liwnik
Na podstawie: http://www.flickr.com
Często, żeby umilić sobie codzienne działanie, staramy się pójść na różnorakie atrakcje oraz zdarzenia, dzięki którym będziemy mieli szansę chociaż na moment odłączyć się od naszego zwyczajnego funkcjonowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-15 14:19:21
Tagi: bilety, muzyką, zawody sportowe, bezpłatne

Fizjoterapia jako zajęcie z przyszłością

Fizjoterapia
Napisał: D'Arcy Norman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Fizjoterapeuta to zawód przyszłości. W czasach, gdy populacja się starzeje, zapotrzebowanie na usługi odnawiające ciągle rośnie. Fizjoterapia to nie tylko usprawnianie chorych. W obecnych czasach, kiedy niektórzy przebywają w pracy po kilkanaście godzin na dobę, niekiedy pożądana jest fizjoterapia, żeby utrzymać ciało w odpowiedniej formie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-14 15:54:22
Tagi: masaż, ciało, praktyki, Leczenie, kursy, klinika

Atrakcyjne oraz ciekawe kursy języków obcych w kraju oraz za granicą

angielski
Napisał: University of the Fraser Valley
Na podstawie: http://www.flickr.com
Języki obce to teraz klucz do popularności. O tejże prostej prawdzie wie dziś niemal każda osoba. Pracodawcy częstokroć wymagają znajomości wielu języków. Posługiwanie się paroma językami świadczy obecnie o inteligencji. Popularność uczenia się języków obcych w znaczny sposób przekłada się na wielość wielorakich ciekawych kursów oferowanych dziś przez niezwykłą ilość rozmaitych firm.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-11 12:53:20
Tagi: kurs, język, szkoła

Studiowanie prawa nie dla wszystkich - odpowiedzialna praca absolwenta prawa

Adwokaci
Napisał: Gage Skidmore
Na podstawie: http://www.flickr.com
Praca prawnika to niełatwy zawód. Wiąże się ona z ciężką pracą podczas studiów, ale później zagwarantuje nam wysokie zarobki i z pewnością interesujące zadania do rozwikłania. Wybierając studia warto zastanowić się czy prawo to najlepszy dla nas kierunek. Osoby chcące studiować na prawie, pragnące w przyszłości pracować na przykład jako adwokat, muszą charakteryzować się wytrzymałością i asertywnością w trakcie wykonywania pracy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-11 12:06:20
Tagi: prawo, rozwody, Radca, sprawy

Szkoły językowe konkurują w tworzeniu atrakcyjnych ofert, aby utrzymać dotychczasowych i pozyskać nowych kursantów

nauka języka
Napisał: Department of Foreign Affairs and Trade
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z uczeniem się języków obcych jest jak z nauką gry na skrzypcach - trzeba wiele się napracować, cechować się anielską cierpliwością, a z trudem osiągnięte rezultaty szybko idą w niepamięć, jeżeli tylko przestaje się ćwiczyć zdobyte umiejętności. Stąd chłopczyk, który uczył się w młodości w szkole muzycznej bądź językowej, a później już więcej nie trzymał w ręce klarnetu i nie posługiwał się każdego dnia językiem hiszpańskim, ten jako dojrzały dżentelmen musi zacząć kształcenie niemalże od zera, rzecz jasna, o ile wymaga tego dana sytuacja życiowa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-11 10:54:20
Tagi: ceny, szkoły, języki, szkoły muzyczne

Poszukujemy odpowiedniej podstawówki dla własnego dziecka

szkoła podstawowa
Napisał: US Department of Education
Na podstawie: http://www.flickr.com
Podstawówka to w sumie nic nadzwyczajnego - przynajmniej jeżeli w rachubę wchodzi jej wybór. Przecież w naszym kraju działa rejonizacja, czyli dzieci z jednego osiedla uczęszczają do jednej placówki. To wielce wygodne, bo dzieci mają dosyć krótką trasę do swojej szkoły. Jednakowoż czy zawsze najbliższa podstawówka jest najbardziej wskazaną opcją?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-10 13:48:19
Tagi: nauka, dzieci, szkoły, szkoła, nauczyciele

Szkolenia menadżerskie - bardzo dobry sposób na podniesienie kwalifikacji menadżerów, co umożliwia sprawne działanie firmy

szkolenie
Napisał: Waag Society
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chcąc zagwarantować sobie prawidłowe funkcjonowanie firmy oparte na imponujących kwalifikacjach pracowników, a przede wszystkim menadżerów warto skorzystać z interesujących szkoleń. Rozwinięty program pozwala menadżerom pogłębiać umiejętności niezbędne dla przełożonego jak również poprawiają ich pewność siebie. Zdecydowanie warto skorzystać z możliwości, które gwarantują menadżerskie szkolenia, które najlepiej odbyć we Wrocławiu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-10 09:39:20
Tagi: firma, pracownicy, kadra

Czy wiesz, które ważne deklaracje powinieneś wypełnić? To rzeczywiście bardzo ważne sprawy!

protokół
Napisał: 24oranges.nl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Uruchomienie działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością wypełniania różnych akt oraz deklaracji, które trzeba przedstawiać przed różnymi urzędami. Każdy właściciel firmy musi być zorientowany, jakie dokumenty w której sytuacji trzeba sporządzać. W sytuacji, kiedy człowiek czuje się zagubiony w zawiłościach tych wszystkich akt, ma możliwość poprosić o pomoc biuro księgowe, jakie udzieli najlepszych porad.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-09 13:32:19
Tagi: VAT, firma, podatek, akt

Gry symulacyjne okazują się być pomocne w rozwoju

gra symulacyjna
Napisał: Digital Game Museum
Na podstawie: http://www.flickr.com
Twórcze rozwiązywanie problemów okazuje się być naprawdę istotne. To jak radzimy sobie z przeróżnymi przeciwnościami losu, ma niesamowicie duży wpływ na to, jakie to nasze życie będzie i czy patrzymy na nie w sposób radosny, czy raczej pesymistyczny. Dlatego właśnie należy popracować nad tym, aby charakteryzowało nas twórcze rozwiązywanie problemów, bo wtedy najmniejszy kłopot nie okaże się dla nas zbyt trudny do rozwiązania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-09 11:23:22
Tagi: gry, szef, życie zawodowe

Jeśli uwielbiasz świat medialny, bądź chcesz zostać w przyszłości specjalistą z dziedziny polityki i właśnie wybierasz się na studia – warto zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat kierunków humanistycznych.

studia
Napisał: Universität Salzburg (PR)
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rynek akademii i edukacji w Polsce zdobywa swoje maximum. Ujawnia się dużo możliwości. Dziś uczelnia wyższa i studiowanie, to nie wyłącznie Uniwersytety i Akademia. Dzisiaj szkolnictwo poszło znacząco naprzód. Zaczęło działalność sporo szkół niepublicznych. Nauka zostala udokumentowaną gałęzią usług. Ktokolwiek pośród Nas, posiada sposobność rozszerzać własne predyspozycje i kwalifikacje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 16:04:18
Tagi: studia, akademia, Uczelnie, dyscypliny

Studiowanie, najpiękniejszy okres w życiu - jakie kierunek wybrać?

sala wykładowa
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Wybieranie odpowiednich studiów nie jest prostym zadaniem. Tym bardziej kiedy jesteśmy młodzi i nie bardzo wiemy co chcemy robić w swoim życiu. Często dobrze jest spytać studiujących kolegów i znajomych jakie są ich studia a także czy są z wyboru zadowoleni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 15:46:19
Tagi: nauka, absolwenci, studia, kierunki

Nauczanie konwersacji w języku włoskim - gdzie poszukiwać propozycji?

kurs językowy
Napisał: Moose
Na podstawie: http://www.moose.pl
Egzystujemy w czasach, kiedy znajomość języków obcych jest niezbędna. Dzieci już w przedszkolu rozpoczynają nauczanie się języków przez zabawę, naukę piosenek. Podczas edukacji szkolnej nauka języka nie jest maluchowi obca.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 11:52:22
Tagi: praca, umysł, Gramatyka, lektorzy

Z jakiego powodu należy się uczyć obcych języków, jak wybrać dobry kurs angielskiego.

szkoła językowa
Napisał: Kaplan International
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiele osób z pewnością pamięta marudzenia rodziców, żeby wziąć się za naukę języków obcych, bo im się to może w życiu kiedyś przydać. Ci, którzy pamiętali o tych słowach i się do nauki przyłożyli, zapewne teraz dziękują za to marudzenie, a ci, którym się nie chciało, być może obecnie marudzą na swoje kiedyś podjęte decyzje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 09:56:22
Tagi: rodzice, szkoły, angielski, kursanci

Jak zdobyć tytuł magistra

uniwersytet wrocławski
Napisał: Ashley Van Haeften
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy człowiek wyszukuje w życiu osobistej drogi. Dobrze jest, jak charakter studiów był zgodny z zainteresowaniami, oraz tym, czego oczekuje rynek pracy. Nie powinno się więc wybierać kierunku studiów ze względu na przeważającą modę, lub dlatego, że znajomi również tam się wybierają. Warto przeanalizować za i przeciw w wypadku doboru danego profilu, również zestawić to z osobistymi upodobaniami i zainteresowaniami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-07 15:21:18
Tagi: moda, rynek pracy, magister, wyższe wykształcenie

Sala konferencyjna legnica może podarować wiele udogodnień

Sala szkoleniowa
Napisał: University of the Fraser Valley
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sala szkoleniowa kraków może zmieścić sporo ludzi. Gdy chcemy zorganizować kurs, to musimy posiadać świadomość, że wyszukamy do tego odpowiednią salę. Taką w której będzie odpowiednio sporo miejsca, dużo sprzętu multimedialnego, za pomocą którego prościej będzie przekazać oraz przyswoić wszystkie dane, a w dodatku takiej, gdzie otoczenie też będzie sprzyjało zdobywaniu najnowszej wiedzy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-07 13:18:18
Tagi: kurs, konferencje, szkolenie, sala

Jakim sposobem wyszukać bardzo dobrą szkołę językową?

nauka
Napisał: U.S. Army Corps of Engineers
Na podstawie: http://www.flickr.com
Świat jaki nas okala bezustannie się przekształca i wznosi przed ludźmi coraz większe wymagania. Ludzie którzy chcą coś uzyskać, powinni pracować nad sobą, rozwijać się i bezustannie się uczyć. Teraz bardzo pożądana staje się znajomość języków obcych w jakiejkolwiek dziedzinie życia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-07 11:15:20
Tagi: nauka, praca, szkolenia, języki