September 2015 archive

Metody motywacji

Szkolenie pracownika
Napisał: Fabrice Florin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czasami mamy wrażenie, że pociąg, który do tej pory napędzał nas do działań, zboczył z toru, po którym powinien się poruszać. Straciliśmy motywację, energię do dalszego rozwoju. Zauważamy, że coś szwankuje, często nie mamy pojęcia jak sprecyzować ten czynnik oraz co zrobić by nastąpiła poprawa. W takich momentach, opcje są dwie: albo męczyć się dalej, albo skorzystać z rad specjalisty.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-30 16:22:25
Tagi: pracownicy, menedżer, techniki coachingowe

Już teraz pomyśl, które prezenty 220TAN wywołają uśmiech na twarzy Twoich najbliższych!

prezent
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Poszukujesz prezentów dla swoich bliskich? Nie wiesz co mogłoby im sprawić największą radość? Zastanów się, czym interesują się wszyscy członkowie Twojej rodziny, a na bank uda Ci się wyszukać coś niesamowitego!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-28 16:14:25
Tagi: muzyka, niespodzianka, pudełko, lornetka

Szkolenia ISO, szkolenie six sigma – sposób na poznanie nowych technik zarządzania jakością a także oszczędzania i zmniejszenia kosztów w firmie.

szkolenie
Napisał: Juhan Sonin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie istnieje i cały czas powstaje bardzo dużo nowych przedsiębiorstw. Częstokroć zdarza się, że trudnią się one podobną albo tą samą branżą, przez co muszą dbać o swoją konkurencyjność. Dlatego też przyjmując do pracy swoich pracowników przedsiębiorcy starają się, aby byli to specjaliści w swojej branży aby przynieśli firmie określone korzyści.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-28 15:59:26
Tagi: praca, Zarządzanie, branża, wykształcenie

Jaki jest audyt osobowy i jakie bywa jego przeznaczenie?

praca w biurze
Napisał: rikkiprince
Na podstawie: http://www.flickr.com
Audyt personalny to bardzo dobra oraz sprawdzona metoda, jaka pozwala dokonać oceny kompetencji oraz potencjału zawodowego pracowników. Audyt personalny może być wykonywany zarówno w związku do pojedynczych pracowników, jak również do większych grup.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-28 14:43:24
Tagi: rozwój, projekty, firma

Zarządzanie firmą - Czytaj więcej w artykule niżej!

analiza wymagań
Napisał: MSLGROUP Official
Na podstawie: http://www.flickr.com
Analiza nie powinna być tylko pasmem wywiadów, którego plonem będę setki stron zapisów z ankiet oraz zrealizowanych rozmów. Analiza wymagań, to znaczna praca, jakiej celem powinno być zrozumienie, a nie wyłącznie opisanie. Jaka jest różnica? Owocem analizy, a więc zrozumienia zjawiska (pracy przedsiębiorstwa itp.) będzie wzornik jej logiki działania (logika biznesowa), ten wzornik – poprawny – pozwala przypuszczać co nas czeka (analizowany jest na poprawność losowo wybranymi zdarzeniami w przedsiębiorstwie).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-28 11:43:24
Tagi: oprogramowanie, model, gry, wiedza, informacja

Czas na naukę języków! Jak znaleźć odpowiedni kurs językowy?

zajęcia w szkole językowej
Napisał: Kaplan International
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wybierając się na kurs językowy, należy wcześniej skrupulatnie zaznajomić się z programem zajęć i przekonać się, czy lekcje rzeczywiście są organizowane przez wykwalifikowaną kadrę lektorów. W wypadku znanych szkół językowych zdecydowanie nie musimy martwić się o poziom nauczania, gdyż ich popularność najczęściej jest dowodem na satysfakcję wszystkich kursantów. Dużą ostrożność musimy zachować, wtedy gdy wybieramy lekcje w nowo powstałych szkołach, które proponują niepokojąco małe ceny a także zadziwiająco elastyczny program zajęć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-25 15:32:23
Tagi: szkoły, nauczyciele, zajęcia

Spotkanie na konferencjach, powszechne szkolenie lub wykład motywacyjny? Bardzo dobrze w Trójmieście, bardzo dobrze w Gdańsku.

Rynek w Gdańsku
Napisał: Thomas Quine
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na Pomorzu uznane jest, że Trójmiasto składa się z trzech miejsc, a każde z nich wzajemnie się dopełnia. W Gdyni się mieszka, w Sopocie szaleje, a w Gdańsku haruje. I to właśnie Gdańsk ściąga największą liczbę badaczy, a atrakcyjna lokalizacja kusi korporacje i korporacje do przygotowywania warsztatów i wyjazdów właśnie w tym nadmorskim miejscu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-24 15:14:23
Tagi: warsztaty, szkolenia, konferencje, Gdańsk

Jak jesteśmy w stanie wykorzystywać ulepszenie środka w firmie? Jak zrobić, ażeby na tym zyskać?

auto
Napisał: Ryan Gsell
Na podstawie: http://www.flickr.com
Prowadząc firmę przedsiębiorcy muszą korzystać z różnorodnych składników, jakie odnoszą się do majątku trwałego. Budynki lub maszyny w czasie ich normalnej eksploatacji po prostu ulegają zużyciu, więc co pewien czas wymagają napraw oraz remontów. Jest to niezbędne, aby zachowały całkowitą sprawność przez jak najdłuższy okres.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-24 13:12:24
Tagi: parametry, firma, podatek, przedsiębiorca

Rola języka angielskiego w naszym codziennym życiu, jakie są najskuteczniejsze sposoby jego nauczania dla dzieci i dorosłych.

rozmowa
Napisał: Sebastiaan ter Burg
Na podstawie: http://www.flickr.com
O tym, że bez dobrej znajomości obcych języków trudno o znalezienie dobrej pracy, od dawna jest wiadomo. Szczególnie angielski ma tu duże znaczenie, bowiem stał się on międzynarodowym językiem biznesu i nauki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-22 12:21:24
Tagi: nauka, ceny, restauracja, firma, Lektor

Z jakiego powodu tak dużo osób wybiera się na szkolenie z przedmedycznej pomocy?

kurs
Napisał: Joe Loong
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zdając sobie sprawę, jak wiele osób w ciągu roku ulega wypadkom na drogach lub potrzebuje wsparcia w skutek urazów łatwo uświadomić sobie, jak potężne znaczenie może mieć przedmedyczna pomoc. Akcje edukacyjne proponowane w zakładach pracy, szkołach średnich, a także przedszkolach uczą nas w jaki sposób pomagać potrzebującym- jednak, czy to jest wystarczające?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-22 11:26:24
Tagi: szkolenia, kursy, wypadki, życie

Warto wykupić wejściówki na festiwal fajerwerków Stadion Narodowy

Stadion Narodowy w Warszawie
Napisał: Liwnik
Na podstawie: http://www.flickr.com
Często, żeby umilić sobie codzienne działanie, staramy się pójść na różnorakie atrakcje oraz zdarzenia, dzięki którym będziemy mieli szansę chociaż na moment odłączyć się od naszego zwyczajnego funkcjonowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-15 14:19:21
Tagi: bilety, muzyką, zawody sportowe, bezpłatne

Fizjoterapia jako zajęcie z przyszłością

Fizjoterapia
Napisał: D'Arcy Norman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Fizjoterapeuta to zawód przyszłości. W czasach, kiedy ludność się starzeje, zapotrzebowanie na usługi odnawiające ciągle rośnie. Fizjoterapia to nie jedynie rechabilitacja chorych. W dzisiejszych czasach, gdy niektórzy przebywają w pracy po kilkanaście godzin na dobę, niekiedy konieczna jest fizjoterapia, ażeby utrzymać ciało w odpowiedniej kondycji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-14 15:54:22
Tagi: masaż, ciało, praktyki, Leczenie, kursy, klinika

Atrakcyjne oraz ciekawe kursy języków obcych w kraju oraz za granicą

angielski
Napisał: University of the Fraser Valley
Na podstawie: http://www.flickr.com
Języki obce to teraz klucz do popularności. O tejże prostej prawdzie wie dziś niemal każda osoba. Pracodawcy częstokroć wymagają znajomości wielu języków. Posługiwanie się paroma językami świadczy obecnie o inteligencji. Popularność uczenia się języków obcych w znaczny sposób przekłada się na wielość wielorakich ciekawych kursów oferowanych dziś przez niezwykłą ilość rozmaitych firm.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-11 12:53:20
Tagi: kurs, język, szkoła

Studiowanie prawa nie dla wszystkich - odpowiedzialna praca absolwenta prawa

Adwokaci
Napisał: Gage Skidmore
Na podstawie: http://www.flickr.com
Praca prawnika to nie taki prosty zawód. Wiąże się ona z ciężką pracą w trakcie studiów, ale później zapewni nam dobre zarobki i na pewno ciekawe zadania do rozwiązania. Wybierając studia warto pomyśleć czy prawo to odpowiedni dla nas kierunek. Osoby pragnące studiować prawo, chcące w przyszłości pracować przykładowo jako adwokat, powinny charakteryzować się śmiałością i asertywnością podczas wykonywania pracy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-11 12:06:20
Tagi: prawo, rozwody, Radca, sprawy

Szkoły językowe konkurują w tworzeniu atrakcyjnych ofert, aby utrzymać dotychczasowych i pozyskać nowych kursantów

nauka języka
Napisał: Department of Foreign Affairs and Trade
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z uczeniem się języków obcych jest jak z nauką gry na akordeonie - trzeba sporo się napracować, cechować się nieziemską cierpliwością, a z mozołem osiągnięte rezultaty błyskawicznie idą w niepamięć, jeśli tylko zaprzestaje się ćwiczyć zdobyte umiejętności. Dlatego chłopczyk, który uczył się w dzieciństwie w szkole muzycznej bądź językowej, a potem przez lata nie miał w ręce trąbki i nie posługiwał się na co dzień językiem hiszpańskim, ten jako dojrzały dżentelmen jest zmuszony rozpocząć edukację prawie od zera, rzecz jasna, o ile wymaga tego konkretna sytuacja życiowa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-11 10:54:20
Tagi: ceny, szkoły, języki, szkoły muzyczne

Poszukujemy odpowiedniej podstawówki dla własnego dziecka

szkoła podstawowa
Napisał: US Department of Education
Na podstawie: http://www.flickr.com
Podstawówka to w sumie nic nadzwyczajnego - przynajmniej jeżeli w rachubę wchodzi jej wybór. Przecież w naszym kraju działa rejonizacja, czyli dzieci z jednego osiedla uczęszczają do jednej placówki. To wielce wygodne, bo dzieci mają dosyć krótką trasę do swojej szkoły. Jednakowoż czy zawsze najbliższa podstawówka jest najbardziej wskazaną opcją?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-10 13:48:19
Tagi: nauka, dzieci, szkoły, szkoła, nauczyciele

Szkolenia menadżerskie - bardzo dobry sposób na podniesienie kwalifikacji menadżerów, co umożliwia sprawne działanie firmy

szkolenie
Napisał: Waag Society
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pragnąc zagwarantować sobie prawidłowe funkcjonowanie firmy bazujące na zachwycających kwalifikacjach pracowników, a w szczególności menadżerów warto skorzystać z zaawansowanych szkoleń. Bogaty program pozwala menadżerom pogłębiać umiejętności niezbędne dla przełożonego jak również poprawiają ich pewność siebie. Niewątpliwie warto wykorzystać możliwości, jakie zapewniają menadżerskie szkolenia, które najlepiej odbyć we Wrocławiu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-10 09:39:20
Tagi: firma, pracownicy, kadra

Czy wiesz, które ważne deklaracje powinieneś wypełnić? To rzeczywiście bardzo ważne sprawy!

protokół
Napisał: 24oranges.nl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Uruchomienie działalności biznesowej wiąże się z koniecznością złożenia różnych dokumentów oraz deklaracji, które należy przedstawiać przed wieloma urzędami. Każdy właściciel firmy musi być zorientowany, które deklaracje w której sytuacji powinien sporządzać. W sytuacji, jeśli człowiek gubi się w zawiłościach tych wszystkich akt, może poprosić o pomoc biuro księgowe, jakie udzieli najlepszych porad.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-09 13:32:19
Tagi: VAT, firma, podatek, akt

Gry symulacyjne okazują się być pomocne w rozwoju

gra symulacyjna
Napisał: Digital Game Museum
Na podstawie: http://www.flickr.com
Twórcze rozwiązywanie problemów okazuje się być naprawdę istotne. To jak porazimy sobie z różnymi problemami losu, ma bardzo duży wpływ na to, jakie to nasze życie jest i czy spoglądamy na nie w sposób optymistyczny, czy raczej przygnębiający. Przez to właśnie warto popracować nad tym, żeby cechowało nas twórcze rozwiązywanie problemów, ponieważ wówczas żaden problem nie będzie dla nas zbyt trudny do rozwikłania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-09 11:23:22
Tagi: gry, szef, życie zawodowe

Jeśli uwielbiasz świat medialny, bądź chcesz zostać w przyszłości specjalistą z dziedziny polityki i właśnie wybierasz się na studia – warto zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat kierunków humanistycznych.

studia
Napisał: Universität Salzburg (PR)
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rynek akademii i edukacji w Polsce zdobywa swoje maximum. Ujawnia się dużo możliwości. Dziś uczelnia wyższa i studiowanie, to nie wyłącznie Uniwersytety i Akademia. Dzisiaj szkolnictwo poszło znacząco naprzód. Zaczęło działalność sporo szkół niepublicznych. Nauka zostala udokumentowaną gałęzią usług. Ktokolwiek pośród Nas, posiada sposobność rozszerzać własne predyspozycje i kwalifikacje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 16:04:18
Tagi: studia, akademia, Uczelnie, dyscypliny

Studiowanie, najpiękniejszy okres w życiu - jakie kierunek wybrać?

sala wykładowa
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Wybieranie odpowiednich studiów nie jest prostym zadaniem. Tym bardziej kiedy jesteśmy młodzi i nie bardzo wiemy co chcemy robić w swoim życiu. Często dobrze jest spytać studiujących kolegów i znajomych jakie są ich studia a także czy są z wyboru zadowoleni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 15:46:19
Tagi: nauka, absolwenci, studia, kierunki

Nauczanie konwersacji w języku włoskim - gdzie poszukiwać propozycji?

kurs językowy
Napisał: Moose
Na podstawie: http://www.moose.pl
Żyjemy w czasach, gdy znajomość języków obcych jest niezbędna. Najmłodsi już w przedszkolu zaczynają uczenie się języków przez zabawę, naukę piosenek. W toku edukacji szkolnej nauka języka obcego nie jest maluchowi obca.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 11:52:22
Tagi: praca, umysł, Gramatyka, lektorzy

Z jakiego powodu należy się uczyć obcych języków, jak wybrać dobry kurs angielskiego.

szkoła językowa
Napisał: Kaplan International
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wielu ludzi z pewnością pamięta marudzenia rodziców, aby się uczyli obcych języków, bo im się to może w życiu kiedyś przydać. Ci, którzy wzięli to sobie do serca i się do nauki przyłożyli, z pewnością będą teraz dziękować za to marudzenie, a ci, którzy nic nie robili, być może obecnie marudzą na swoje podjęte dawno decyzje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 09:56:22
Tagi: rodzice, szkoły, angielski, kursanci

Jak zdobyć tytuł magistra

uniwersytet wrocławski
Napisał: Ashley Van Haeften
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy poszukuje w życiu osobistej drogi. Prawidłowo jest, kiedy charakter studiów był zgodny z zainteresowaniami, również tym, czego oczekuje rynek pracy. Nie powinno się więc wybierać kierunku studiów ze względu na przeważającą modę, lub dlatego, że znajomi też tam się wybierają. Warto przeanalizować za i przeciw w wypadku doboru danego profilu, oraz zestawić to z osobistymi upodobaniami i zainteresowaniami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-07 15:21:18
Tagi: moda, rynek pracy, magister, wyższe wykształcenie

Sala konferencyjna legnica może podarować wiele udogodnień

Sala szkoleniowa
Napisał: University of the Fraser Valley
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sala szkoleniowa kraków często jest wynajmowana. Jeżeli chcemy zorganizować kurs, to musimy mieć gwarancję, że wyszukamy do tego odpowiednią salę. Taką w której będzie odpowiednio dużo przestrzeni, dużo sprzętu multimedialnego, za pomocą którego prościej będzie pokazać i przyswoić wszystkie informacje, a dodatkowo takiej, w której otoczenie też będzie sprzyjało zdobywaniu nowej wiedzy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-07 13:18:18
Tagi: kurs, konferencje, szkolenie, sala

Jakim sposobem wyszukać bardzo dobrą szkołę językową?

nauka
Napisał: U.S. Army Corps of Engineers
Na podstawie: http://www.flickr.com
Świat jaki nas okala bezustannie się przekształca i wznosi przed ludźmi coraz większe wymagania. Ludzie którzy chcą coś uzyskać, powinni pracować nad sobą, rozwijać się i bezustannie się uczyć. Teraz bardzo pożądana staje się znajomość języków obcych w jakiejkolwiek dziedzinie życia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-07 11:15:20
Tagi: nauka, praca, szkolenia, języki