Lekcje angielskiego w Warszawie

Język angielski musi w dzisiejszych czasach znać każdy. Warszawa daje szerokie możliwości w tej kwestii. Najlepszymi metodami nauki są szkoły językowe oraz angielski z dojazdem do klienta. Angielski z dojazdem w Warszawie to znakomity sposób by zaoszczędzić cenny czas. Już na pierwszych zajęciach nauczyciel sprawdza znajomość języka obcego kursanta. Nauczyciel oferuje uczniowi stosowne materiały oraz strategie nauczania. Lektor wsłuchuje się w potrzeby kursanta i na podstawie swojego długoletniego doświadczenia proponuje odpowiednio dobrane zajęcia.
angielski
Napisał: Department of Foreign Affairs and Trade
Na podstawie: http://www.flickr.com
Lektorzy którzy dojeżdżają do klienta to osoby, z ogromną pasją. Nieustanny rozwój i podnoszenie własnych kompetencji zawodowych jest dla nich niezwykle ważne. Ofertę dydaktyczną jak i proces samodoskonalenia lektorów wspiera zespół metodyków. Podręczniki, jakimi dysponują lektorzy to nowoczesne pozycje, należą do najlepszych wydawnictw na rynku edukacyjnym. Lektorzy dojeżdżają do kursanta, oferują mu bezpłatne materiały do nauki i przeprowadzają lekcje o wyznaczonej przez kursanta porze i miejscu. Lektorzy Pracują od godz. 6:00 do 22:00. Lekcje mogą mieć miejsce w domu, firmie, kawiarni, jak również w restauracji w czasie lunchu. Klient może odwołać zajęcia do 24 godzin. Nie traci wówczas swoich pieniędzy. Uczeń zatem nie musi martwić się niespodziewanym wyjazdem służbowym czy rodzinnym - ">kliknij tutaj.
Słownik języka angielskiego
Napisał: http://www.freeimages.com
Na podstawie: http://www.freeimages.com
Alternatywą do kursów z dojazdem do klienta są szkoły językowe. Na Ochocie w Warszawie usytuowanych jest wiele takich placówek. Program dydaktyczny w szkołach językowych jest indywidualnie dopasowany do potrzeb uczniów. Szkoły językowe na Ochocie proponują kursy na każdym poziomie zaawansowania - od początkującego - do zaawansowanego, które są również dopasowane do wieku osób uczących się: kursy dla dzieci, młodzieży czy osób dorosłych. Szkoły j.angielskiego na Ochocie prowadzą również specjalistyczne kursy językowe z zakresu biznesu, prawa, informatyki, medycyny oraz innych zagadnień. Szkoły kuszą niewielkimi grupami, wykorzystaniem w nauce narzędzi multimedialnych, indywidualne podejście do ucznia oraz kadrę znakomicie wykształconych lektorów i native speakerów. Ponadto, szkoły mają do dyspozycji obszerną bibliotekę książek jak i materiałów obcojęzycznych (w tym płyt DVD z filmami i materiałami edukacyjnymi), dzięki którym jeszcze lepiej można zgłębić tajniki języka obcego. Uczniowie systematycznie ćwiczą nabyte umiejętności oraz podchodzą do testów sprawdzających w czasie trwania semestru; każdy semestr kończy egzamin.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-02 12:49:35
Tagi: nauka, pieniądze, wydawnictwo, speaker