Czy jest sposobność posiadania bankowego konta bez obowiązkowych opłat?

Rachunek w banku
Obecnie jest tak duża konkurencja pośród usług bankowych, że trzeba naprawdę dobrej oferty, by przyszedł do nas klient. Tak, więc banki bardzo się starają. Do swych ofert włączyli opcje: konto bankowe bez opłat. Można powiedzieć, że w każdym banku śmiało możemy pytać o tego typu konto. Zdarza się, że są koszty ukryte i konto bez opłat jest tylko w nazwie, ale to jest zależne od tego, do której placówki pójdziemy. Trzeba pamiętać, że jeśli nie widzi się nam propozycja jakiejś placówki bankowej, to zawsze możemy ruszyć gdzie indziej. Obecnie w każdym mniejszym i większym mieście jest parę banków. Sprawdźmy ich propozycje i wtedy podejmujmy decyzje. Nie działajmy pod wpływem chwili. Oczywiście konto da się szybko zamknąć, ale w każdym miejscu trzeba zmieniać informacje dotyczącą numeru konta bankowego. A bywa to dość kłopotliwe, zwłaszcza, że numery kont w Polsce są naprawdę długie. Poza tym będziemy musieli znowu robić zlecenia stałe. Dlatego dobrze się zastanówmy, która propozycja związana z kontem będzie dla nas tą najlepszą. Wypłacić pieniądze można w każdym miejscu
Gotówka na opłaty
Napisał: eFile.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie dziwi nas to, że są bezpłatne konta bankowe bez opłat, ale, jeśli chodzi o bezpłatne bankomaty, to często bywamy tym zdziwieni. Wiemy, że są darmowe bankomaty, ale jedynie te, które podlegają bankowi, w którym posiadamy konto. Za wypłacanie środków z innych bankomatów trzeba płacić prowizje. Ale są takie banki, które dają możliwość korzystania ze wszystkich bankomatów bezpłatnie. To genialna opcja zwłaszcza, jeżeli często korzystamy z bankomatów.

Zaciekawił Cię nasz artykuł? Wejdź więc w podany link, dowiedz się tutaj, czy nowe wątki także przypadną Ci do gustu. Sądzimy, że tak.

Wiadomo, że korzystniej byłoby gdyby kilka lat temu ta opcja funkcjonowała, bo dziś w ogromie sklepów po prostu można dokonać płatności kartą, a środki z bankomatów pobieramy rzadziej niż to miało miejsce jeszcze jakieś pięć lat temu. Obecnie bez karty kredytowej ciężko funkcjonować. Musimy mieć przy sobie ten kawałek plastiku, żeby wybrać pieniądze z bankomatu, czy też zapłacić w sklepie.

Ciekawi Cię ta problematyka? Kliknij ten odnośnik i sprawdź, jak podchodzi do tego tematu inny autor w treści (https://www.importujznami.pl/pl/importerzy_z_chin_w_polsce_polski_importer/46/) swego postu.

To bardzo duże udogodnienie, gdy nie chcemy mieć przy sobie zbyt dużej gotówki. A gdy bank decyduje się, że do danego konta każdy bankomat jest bezpłatny to nadal działa to na klientów niczym lep na muchy, zwłaszcza tych, którzy dużo podróżują i nie lubią w nieznanej miejscowości znajdować bankomatu należącego do konkretnej placówki.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-05 02:38:27