Bycie singlem a pełna paleta możliwości zapoznania się z nowymi osobami. Dzięki nowym mediom istnieje naprawdę wiele sposobów na odnalezienie ciekawej osoby

Jak to jest istnieć w dzisiejszych czasach, w świecie coraz bardziej wirtualnym, przez co nasze relacje stają bezosobowe? Z jednej strony jest to sytuacja dosyć niekomfortowa, ponieważ ludzie już nie są ze sobą tak blisko jak dawniej. Jeśli jest internet i social media, to po co się z kimś widzieć na żywo, kiedy możemy po prostu włączyć laptop, by utrzymać konkretną znajomość. Z drugiej natomiast strony, nigdy wcześniej nie było tylu możliwości, by kogoś poznać, i to właśnie za pomocą internetu.


miłość
Napisał: nic519
Na podstawie: http://www.flickr.com
Doskonale wiedzą o tym single. Jakby nie internet trudno byłoby im zapoznać osobę, czy to na parę randek czy może na dłużej. Są miejsca, gdzie zapoznaje się ludzi, na przykład takie miejsca to miejsce pracy czy bardziej dyskoteki czy puby, jednakowoż nie ma tam tylu możliwości, ile gwarantują portale dla ludzi którzy szukają partnera.

W tego typu miejscach łatwo można znaleźć osobę dla siebie, co więcej, mamy sporo możliwości, aby wyszukać właśnie taką osobę, jaką chcemy. Dość często łatwo możemy odnaleźć taką osobę dzięki świetnym wyszukiwarkom, które tak uściślają dane zapytanie, iż otrzymujemy jedynie osoby, które rzeczywiście preferujemy poznać.

para
Napisał: Jason Corey
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czy ta znajomość zawarta przez internet ma szansę przetrwać? Oczywiście. Pomimo że wszystko jest zależne od naszego charakteru i to na jakie osoby trafimy, to jak najbardziej tworzą się z tego niezwykle silne związki. Sceptycy również się o tym przekonują, gdy w zasadzie po pewnym czasie poznają kogoś z kim jest im dobrze. Zachęceni tym poznają inne osoby sprawdzając inne możliwości.

To właśnie również jest niezwykle interesujące w tych portalach, że jesteśmy w stanie zapoznać sporo osób, ażeby jednocześnie bardziej poznać siebie. Przy każdej osobie jesteśmy przeważnie trochę inni, a jednocześnie można sprawdzić, przy kim czujemy się naprawdę swobodnie, przy jakiej osobie możemy być zupełnie szczerzy. To gwarantuje znacznie większą ilość możliwości niż poznawanie kogoś na żywo, gdyż taka jest prawda, że nie mamy zawsze tak wiele możliwości.

Niektóre osoby mogą jednakże nie być w stanie przekroczyć określonego etapu, a mianowicie: poznawanie osób jak najbardziej, ale jedynie w internecie. Kiedy dochodzi do spotkania na żywo, to taki człowiek się wycofuje. To też się zdarza, jednakże po określonym czasie, jeśli relacja staje się już rzeczywiście interesująca i warta poznania w realu, wtedy takie podejście może się zmienić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-16 14:03:31
Tagi: Internet, randka, relacja