Jak popularność piłki nożnej ma przełożenie na komputerowe gry, skąd powstał fenomen gier z piłkarskiej serii Fifa.

Piłka nożna jest chyba najpopularniejszym sportem na świecie, nic więc dziwnego, że pojawiło się mnóstwo gier opierających się na rywalizacji dwóch zespołów piłkarskich.
stół bilardowy
Napisał: Javcon117*
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jednak chyba nic nie może dorównać pod względem funkcjonalności i grywalności serii Fifa, która już od kilkunastu lat cieszy się ogromnym powodzeniem wśród następnych pokoleń graczy. Każda z nowych odsłon to jeszcze więcej szczegółów, możliwość wyboru najpopularniejszych obecnie piłkarzy, ale też poprawiona mechanika gry. To wszystko prezentuje fifa 11 pc, fifa 11 pc to wszystko można zobaczyć w kolejnych odsłonach tego komputerowego hitu. Korzystając z zainteresowania tą serią pojawiać się zaczęły kolejne tytuły, związane z piłką nożną. Przykładowo fifa street 2 przenosi grających na boiska na ulicach miast na całym świecie.


dom - odbicie
Napisał: Chris Klüpfel
Na podstawie: http://www.flickr.com


Star Fitness 5
Napisał: Rafał Depa
Na podstawie: Rafał Depa


O ile typowe gry z seriiFify to typowe zręcznościówki, w których trzeba strzelić swoim przeciwnikom jak najwięcej goli, to fifa manager jest jedną z najlepszych sportowych strategii, jakie zostały do tej pory wydane. W tej grze gracz będzie się wcielał nie w piłkarzy, a w managera, który musi swoim zespołem pokierować. Gra jest naprawdę mocno rozbudowana i daje naprawdę dużo kombinacji, trzeba tak naprawdę zarządzać każdym aspektem prowadzenia piłkarzy. Do wyboru będzie jest blisko tysiąc klubów, trzydzieści pięć tysięcy piłkarzy i mnóstwo statystyk, na których można się opierać w czasie swoich decyzji.
Wielbicielom tego typu formy zabawy fifa manager 12 zagwarantuje długie godziny grania, lecz również mnóstwo radości, jak się osiągnie cele, które się zaplanowało.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-11 12:05:39
Tagi: komputer, gracz, gra, miasta, funk, zainteresowania, Fify